Naša organizácia sa zapojila do projektu, v rámci ktorého dostala ako dar 10 kg bryndze z čistého ovčieho mlieka od firmy BioEn, s. r. o. Muránska 404, Revúca. Z tohto množstva sme dokázali 16.04.2021 zabezpečiť perfektný obed - bryndzové halušky pre všetkých klientov zariadenia a jedálne pre dôchodcov a tiež zamestnancov, ktorí v tento deň boli v službe.
Halušky zo 100%-nej ovčej  bryndze bohato posypané slaninkou zmizli z tanierov jedna radosť. Ohlasy klientov  a zamestnancov boli nasledujúce: „Bryndza bola fantastická“, „To som si pochutil“, „V obchode takú bryndzu nedostaneš“, „Táto pochúťka sa mi priam rozplynula na jazyku“...

Venovanie netradičného daru zariadeniu sociálnych služieb ako spôsob upozornenia na naše regionálne výrobky vnímame veľmi pozitívne. Keďže ako verejný poskytovateľ sociálnych služieb musíme nakupovať tovary a služby formou verejného obstarávania, odporúčame firme BioEn, s. r. o. ponúknuť svoje výrobky našim dodávateľom, aby sme mali možnosť zabezpečiť si ich v priebehu celého roka.

Zároveň zamestnancom firmy ďakujeme, že si vybrali práve našu organizáciu. Zmysluplným nápadom sme vždy otvorení. Veríme, že naša spolupráca jedným obedom neskončí. Prajeme veľa zdaru pri získavaní ďalších spotrebiteľov vynikajúceho slovenského produktu.

Ing. Mária  Veliká, riaditeľka Nezábudka, n.o., Fiľakovo

Používame cookies
Webstránka využívá k poskytovaniu služieb nevyhnutné súbory cookies, ktoré zabezpečujú správne fungovanie webovej stránky.